Aktif Elektrik 18 Şubat 1994 yılında İstanbul da faaliyetine başlamıştır. 1999 yılından itibaren İstanbul’un Levent semtinde, kendi binasında hizmetlerini sürdürmektedir. Buna ek olarak 2007 yılında Gültepe’de yine kendisine ait depo ve atölye tesisleri hizmete girmiştir. Firmamız 1998 yılından itibaren Rusya federasyonu kanunlarına uygun inşaat, mekanik ve elektrik konularında gerekli tüm lisanslara sahip olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılında kurulan Erbil ve 2008 yılında kurulan Süleymaniye ofislerimiz ile Kuzey Irak’ta işlerimize devam ediyoruz.

Karayipler’den Hindistan’a dünyanın her yerinde iş yapan ve 26 senelik tecrübe ile firmamız sektörde Türkiye’nin en köklü firmalarından biridir. Alışveriş merkezlerinden hastanelere, havaalanlarından otellere, endüstriyel tesislerden tatil köylerine ve çöp yakma dahil her tür enerji üretim tesislerinde bitirdiğimiz projeler övünç kaynağımızdır. Bu başarılarımızın sırrı güvenilir kadromuz ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız ve sürekli değişen pazarlara, teknolojilere ve diğer gereksinimlere uyum sağlayabilmemizdir.

Profesyonel, tecrübeli ve kendi alanlarında uzman kadromuzun büyük çoğunluğu 10 seneyi aşkın süredir bizimle çalışmayı seçmiştir. Sizi de Aktif Elektrik’i seçerek en ileri teknolojili ve güvenli dizaynlara göre zamanında, bütçesinde ve sorunsuz teslim edilmiş sistemlere sahip olmaya davet ediyoruz.